Optomedic

Brýlové čočky

MINERÁL-SKLO

Jedná se o nejstarší materiál, který se v brýlové optice používal. Jeho výhodou je vysoká povrchová odolnost, avšak má i své nevýhody a tou je jeho hmotnost a tříštivost.

PLAST

Nejpoužívanější materiál pro výrobu brýlových čoček. Jeho výhodou je lehkost a netříštivost. Co se týká povrchové odolnosti, tak pokud je doplněn o patřičnou povrchovou úpravu pak nemusíte mít obavy z případného poškrábání.

POLYKARBONÁT

Mluvíme o materiálu s neuvěřitelnou pevností. Je lehký a pružný, vysoce odolný proti nárazu,a proto jej doporučujeme pro děti, sportovce a také do vrtaných brýlových obrub. Jedním slovem IDEÁLNÍ čočka,která Vás překvapí a nadchne svými vlastnostmi.

SAMOZABARVOVACÍ ČOČKY

Zabarvují se podle intenzity UV záření a teploty. Obsahují účinný UV filtr ,propouštějí ideální množství světla a pomáhají Vaše oči chránit.Samozabarvovací čočky dokážou skvěle snížit oslnění a v kombinaci s antireflexní úpravou výrazně zlepšují vizuální komfort nositele.V nabídce  jsou v klasické hnědém  nebo šedém zabarvení.

POLARIZAČNÍ ČOČKY

Jsou nejlepší volbou pro sluneční brýle. Posilují přirozené schopnosti oka a zajišťují tak optimální vidění. Zvyšují kontrast barev a míru vnímání okolí. Odbourávají oslňující odlesky a tím  zdokonalují ostrost vidění.Tyto čočky doporučujeme řidičům, lyžařům  atěm  kteří holdují vodním  sportům.

BARVENÉ ČOČKY

Většinu plastových čoček lze zabarvit dle přání zákazníka. Stačí si zvolit barvu a intenzitu odstínu, který je Vám příjemný pro Vaše oči. Barvu lze nanést na čočky celoplošně rovnoměrně, anebo přecházet z tmavšího odstínu do světlejšího /tzv.gradální zabarvení/.


(C) 2012 OPTOMEDIC DD s.r.o.
Všechna práva vyhrazena

Úvod   |    Pobočky   |    Sortiment   |    Nabídka   |    Akce   |    Dodavatelé
Kontakt   |    Mapa stránek

Created by Netsimple Conspiracy s.r.o. Tvorba webových stránek