Optomedic

O nás

Oční centrum OPTOMEDIC DD s.r.o. vzniklo v roce 2000 v Šumperku spojením oční ambulance MUDr.Jany Dvořákové a optiky. Postupně se rozšířilo o pobočky v Zábřehu na Moravě /rok 2003/ a v České Třebové /2009/. Všechny optiky jsou vybaveny moderní dílnou na zpracování brýlových čoček, vlastní moderní vyšetřovnou a vyškoleným personálem.

Oční centrum OPTOMEDIC zajišťuje kompletní služby všem svým pacientům a zákazníkům v oční ambulanci MUDr. Jany Dvořákové /již od roku 1994/ a od roku 2000 i v  oční optice vedené optometristou Antonínem Dvořákem Dis. Díky tomuto propojení jsme schopni Vám provést měření zraku i bez objednání.

Akreditovaná oční ambulance se specializuje na komplexní péči o děti /ORTOPTIKA/ a dospělé, s využitím těch nejmodernějších přístrojů /OCT, sítnicová digitální kamera,atd.../, díky kterým lze řešit veškeré problémy Vašich očí jako např. glaukom, VPMD, problémy sítnice, zrakového nervu atd. na jednom pracovišti. V oční ambulanci se provádí menší operativní zákroky jako odstranění bradavic, plastika víček atd. Samozřejmostí jsou i pravidelné oční kontroly pro nositele kontaktních čoček a jejich prvotní aplikace.

Oční optika má vlastní plně vybavenou vyšetřovnu, kde měří zrak kvalifikovaný optometrista registrovaný u Ministerstva zdravotnictví ČR. Měříme zrak s použitím digitálních přístrojů /digitální foropter/. Optika je držitelem ocenění VARILUX specialista - specialisté na multifokální /progresivní/ skla – a proto držíme záruku dobrého návyku vidění.

Spolupráce optometristy s lékařem v našem očním centru zajišťuje okamžitou možnost řešení složitějších refrakčních vad a zrakových problémů. Díky tomuto propojení jsme schopni Vám provést měření zraku i bez objednání.

Kdo je to optometrista ?

Je to vystudovaný zdravotnický pracovník, registrovaný u ministerstva zdravotnictví ČR,  který se podrobně zabývá měřením zraku a stanovením přesné korekce pro zákazníka. Toto studium se výhradně zaměřuje na oční vady, a proto mají tito specialisté velmi široký přehled o vyšetřovacích metodách a volbách nejvhodnějších brýlové korekce, v závislosti na následném zpracování Vašich brýlí.

Spolupráce optometristy a lékaře – ideální propojení

Pokud se rozhodnete pro nové brýle a nechce se Vám čekat, tím nejlepším řešením je měření prováděné optometristou přímo v optice.

V případě, že se objeví komplikovanější případy refrakčních vad spojené s náznakem onemocnění a potřebnou léčbou, proběhne ihned konzultace s lékařem, který navrhne další postup.

V západních zemích tito dva odborníci na zrak úzce spolupracují a vzájemně se doplňují – výsledkem jsou pak klidní pacienti u lékaře a spokojení klienti v optice.


(C) 2012 OPTOMEDIC DD s.r.o.
Všechna práva vyhrazena

Úvod   |    Pobočky   |    Sortiment   |    Nabídka   |    Akce   |    Dodavatelé
Kontakt   |    Mapa stránek

Created by Netsimple Conspiracy s.r.o. Tvorba webových stránek