Optomedic

Oční optika Šumperk (hlavní třída)

Oční optika vybavená moderní vyšetřovnou Vám nabízí měření zraku bez objednání optometristou Provádíme komplexní vyšetření a aplikaci kontaktních čoček. měření přímo v optice bez objednání, bezbariérový přístup vzhledem k velice rychlému způsobu našeho života, kdy čas je k nezaplacení nabízíme našim klientům možnost kvalitního vyšetření v naší moderně vybavené vyšetřovně bez objednání. Pokud se rozhodnete pro nové brýle tím nejlepším řešením je měření prováděné optometristou. Jedná se o kvalifikovaného specialistu, který se zabývá měřením zraku všemi moderními metodami. Toto studium se výhradně zaměřuje na oční vady, a proto mají tito specialisté velmi široký přehled o vyšetřovacích metodách a volbách nejvhodnějších řešení brýlové korekce, v závislosti na následném zpracování Vašich brýlí.

Spolupráce optometristy s lékařem

V případě, že se objeví komplikovanější případy refrakčních vad spojené s náznakem onemocnění a potřebnou léčbou, proběhne ihned konzultace s lékařem, který navrhne další postup. Tak lze předejít nepříjemnému poškození zraku a případným dalším problémům spojeným s nepravidelnými kontrolami zraku u očního lékaře. V západních zemích tito dva odborníci na zrak úzce spolupracují a vzájemně se doplňují – výsledkem jsou pak klidní pacienti u lékaře a spokojení klienti v optice. zpracování brýlí do 1hod na brousících automatech speciální zábrusy do slunečních a sportovních brýlí profesionální poradenství ve výběru brýlových skel na základě naměřených dioptrií Vám bude navrženo několik variant dioptrických skel a to v závislosti na vybrané brýlové obrubě a Vašich požadavcích co mají Vaše nové brýle splňovat.

Výběr z více jak 2000 brýlových obrub

brýlové obruby plastové, kovové, sportovní, sluneční a dětské různých designů a značek jako např.:Ray Ban, Esprit, S´Oliver, Quicksilver, ROXY, Jaguar, Davidof, Porsche design, Dolce a Gabana, Vogue, Joop, Lacoste, Augusto Valentini, Adidas, Puma, Oakley, Hugo Boss, Oxibis, You´s, Menrad, Silluet, MEXX, Brendel, Humprey´s, Shrek a mnoho dalších.

VARILUX specialista

naše optika byla oceněna certifikátem VARILUX specialista za výrobu a prodej multifokálních brýlí. Toto ocenění získalo pouze 60 očních optik v České republice a je to důkazem vysoké kvality vyrobených brýlí pro naše zákazníky.


(C) 2012 OPTOMEDIC DD s.r.o.
Všechna práva vyhrazena

Úvod   |    Pobočky   |    Sortiment   |    Nabídka   |    Akce   |    Dodavatelé
Kontakt   |    Mapa stránek

Created by Netsimple Conspiracy s.r.o. Tvorba webových stránek