Optomedic

Měření zraku

Měření zraku

Měření přímo v optice bez objednání, bezbariérový přístup

Vzhledem k velice rychlému způsobu našeho života, kdy čas je k nezaplacení nabízíme našim klientům možnost kvalitního vyšetření v moderně vybavené vyšetřovně bez objednání.

Pokud se rozhodnete pro nové brýle, tím nejlepším řešením je měření prováděné optometristou přímo v optice. Jedná se o kvalifikovaného specialistu, který se zabývá měřením zraku všemi moderními metodami. Toto studium se výhradně zaměřuje na oční vady, a proto mají tito specialisté velmi široký přehled o vyšetřovacích metodách a volbách nejvhodnějších řešení brýlové korekce, v závislosti na následném zpracování Vašich brýlí.

Profesionální poradenství ve výběru brýlových skel

Na základě naměřených dioptrií Vám bude navrženo několik variant dioptrických skel a to v závislosti na vybrané brýlové obrubě a Vašich požadavcích co mají Vaše nové brýle splňovat.

Spolupráce optometristy s lékařem

V případě, že se objeví komplikovanější případy refrakčních vad spojené s náznakem onemocnění a potřebnou léčbou, proběhne ihned konzultace s lékařem, který navrhne další postup. Tak lze předejít nepříjemnému poškození zraku a případným dalším problémům spojeným s nepravidelnými kontrolami zraku u očního lékaře.

V západních zemích tito dva odborníci na zrak úzce spolupracují a vzájemně se doplňují – výsledkem jsou pak klidní pacienti u lékaře a spokojení klienti v optice.


(C) 2012 OPTOMEDIC DD s.r.o.
Všechna práva vyhrazena

Úvod   |    Pobočky   |    Sortiment   |    Nabídka   |    Akce   |    Dodavatelé
Kontakt   |    Mapa stránek

Created by Netsimple Conspiracy s.r.o. Tvorba webových stránek