Optomedic

Sportovní brýle

Sportovní brýle

Prosluněné dny, které jsou plné volných chvil mnoho z nás tráví sportem. Proto Vám představíme různé možnosti, které Váš zrak ochrání před nepříznivými vlivy slunečního záření /UVA a UVB/.

Pro běžné uživatele slunečních brýlí nabízíme výběr z více jak 100 modelů moderních  značek jako např.

Pro nositele víceohniskových  skel /na dálku a blízko dohromady tzv. Multifokální nebo Bifokální skla/, nabízíme speciální zábrusy do slunečních a sportovních obrub různých značek jako např. OAKLEY , ADIDAS a další.

Další skupina uživatelů hledá sluneční brýle výhradně pro sport. I tady Vám   rádi poradíme a předvedeme možnosti, které Vám zpříjemní Vaše chvíle trávené sportem. Můžete zvolit ze dvou variant a to:

Je možno volit z různých barevných kombinací a sytostí skel dle využití v různých ročních obdobích a pro různé sporty /lyže, cyklo, golf, rybaření atd./.

Dnes asi nejpohodlnějším řešením jsou tzv. samozabarvovací brýlové čočky. Jedná se o ideální řešení "Dva v Jednom", vhodné jak pro běžné celodenní nošení, tak i do sportovních obrub. Toto řešení nabízí komfort, kdy vyrazíte za sportem za plného slunce a máte tmavé brýle, při zhoršení počasí nebo pozdějším návratu jsou brýle čiré a můžete v nich třeba i řídit automobil.

Samozřejmostí je nabídka polarizačních slunečních brýlí /více jak 60 modelů/, u kterých Vás překvapí kvalita a komfort ostrého vidění ať při sportu, volném čase či řízení vozidla tak i u vody /zejména pro rybáře/.


(C) 2012 OPTOMEDIC DD s.r.o.
Všechna práva vyhrazena

Úvod   |    Pobočky   |    Sortiment   |    Nabídka   |    Akce   |    Dodavatelé
Kontakt   |    Mapa stránek

Created by Netsimple Conspiracy s.r.o. Tvorba webových stránek